ביופידבק בין אישי (IPB)

ביופידבק בין אישי הוא תחום טיפול מתפתח במסגרת טיפולי הביופידבק המשלב את טיפול הביופידבק הקלאסי במסגרות טיפוליות חדשות ומערכי טיפול נוספים מעבר לטיפול היחידני. ביופידבק בין אישי עוסק בטיפול במישור הבין אישי. הוא משלב ומרחיב את טיפול הביופידבק הקלאסי למערכי טיפול דיאדיים כגון: טיפול זוגי, הדרכת הורים, הורה-ילד. בנוסף, הוא מרחיב את ההסתכלות הטיפולית אל עבר יחסי מטפל-מטופל כפי שהם משתקפים במראה הפסיכופיזיולוגית.

קורסים למקצועות האבחון והטיפול

אתה זקוק ללמידה איכותית ומשמעותית שמעניקה לך יתרון מקצועי.

 

כאן תלמד במסגרת כיתת אומן - קבוצת למידה קטנה ואיכותית.

כאן תקבל חניכה אשית - ישנה אפשרות לחניכה אישית במסגרת הדרכה.

כאן תרכוש ידע חדשני ומתקדם - שיעניק לך יתרון איכותי ומקצועי.

השתייכות לקבוצה נבחרת - במרבית הקורסים ישנו מיון מוקדם.

 

נוירו- פסיכותרפיה

ההתקדמות בחקר המוח הביאה לביסוסן של שיטות טיפול חדשות וישנות על ממצאים מתחום מחקר זה. אולם, עד כה האינטגרציה בין חקר המוח לעולם הטיפול הפסיכותרפוייטי היתה תיאורטית בלבד.  הן הנוירופידבק והן הפסיכותרפיה התבססו על טכניקות התערבות נפרדות. בשנים האחרונות, אנשי טיפול כגון ד"ר פול סווינגל וסברן פישר המכירים את שני התחומים החלו לשלב את שני הטיפולים יחדיו ויצרו, כל אחד בנפרד, גישה טיפולית חדשה האורגת את יתרונות הנוירופידבק עם טיפול פסיכולוגי.

 

פסיכותרפיה פיננסית

הפסיכותרפיה הפיננסית היא תחום טיפולי חדש הקיים כעשר שנים. הטיפול בתחום הזה עוסק בהשפעת הכסף והמניע הכלכלי על תחומי חיים רבים ונרחבים: קריירה, לימודים, זוגיות, עבודה, חינוך. העוסקים בתחום רוכשים התבוננות חדשה על זוגות הבאים אליהם לטיפול, הורים המגיעים להדרכת הורים, מטופלים הבאים עם דיכאון, ערך עצמי נמוך, התמכרות וכ'. זאת מעבר לתחומי הטיפול הקלסיים של הפסיכותרפיה הפיננסית: וורקוהוליזם, פזרנות כפייתית, הת מכרות לקניות באינטרנט, התמכרות הימורים, בגידה כלכלית וכו'.

אבחון לקויות למידה - קורס מתקדם

אבחון לקויות למידה הוא תחום מתפתח שהחידושים בו רבים משנה לשנה. מודלים חדשים ומתקדמים נבחנים כל העת. מודלים אלו משלבים כיום לא רק דיוק רב יותר באיתור מקור הלקות אלא גם "תפירת" ההתערבות הנדרשת לשיקום הלקות. השתלמות זו מורכבת מסדרת הרצאות בתחומים שונים בנושא לקויות הלמידה. ניתן להירשם רק לחלק מן ההרצאות. עם זאת, תעודת סיום תוענק רק למי שיצבור 40 שעות ומעלה.